Wancare
Ürünlere Gözat

Kaf Grup Sağlık Hizmetleri

KAF GRUP SAĞ. HİZM. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, merkezimiz İstanbul olmak ile beraber Van ve İstanbul’da 15.000 m2 kapalı alana sahip; Class 1000, 10.000, 100.000 üretim alanlarında GMP belgeli Tıbbi Cihaz Sterilizasyon üniteleri mevcut olup; hastanelerde kullanılan Dezenfektan Grubu, Antibakteriyel Mendiller ve Damar Mühürleme Cihazı üretimi yapılmakta ve 50’den fazla ülkeye ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Yönetim kurulu üyelerimizin medikal sektörde sahip oldukları 25 yılı aşkın tecrübesi de yerli ve uluslararası pazarlarda bizlere güç katmaktadır.

Türkiye genelindeki güçlü ağımız, 60'tan fazla ekip arkadaşımızla Teknik Destek, Satış ve Pazarlama için çalışmaktayız. Sahip olduğumuz ürün çeşitliliği ile dünyanın pek çok ülkesine; Fransa'dan İsviçre'ye, Filipinler’den Kore'ye, Suudi Arabistan'dan Ürdün'e, Brezilya'dan Singapur'a ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Gerek hasta bakım ünitelerinde kullanılan mendil grupları; gerek coronavirüsle medikal alan kullanımından umumi alan kullanımına dahil olan el-cilt antiseptiklerimiz, kullanıma hazır yüzey dezenfektanlarımız, konsantre ortam dezenfektanlarımız; gerek AR-GE çalışmaları da devam eden ve bünyemizde önemli bir yere sahip Damar Mühürleme Cihazı ile KAF GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ olarak her adımımızı gelişerek, evrilerek atmaktayız.

Vizyonumuz

Kaf Grup olarak bizler, akıllı, yenilikçi, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazları tedarik ederek iş ortaklarımızla birlikte sağlık profesyonelleri ve alıcılarının ilk tercihi olmak istiyoruz. Markamızın değerini, toplum faydasını, stratejik düşünceyi ve uygun bilgi paylaşımını önemsiyoruz.

Misyonumuz

Kaf Grup olarak tanı koyduran, hayat kurtaran ve yaşam kalitesini artıran tedavilerde kullanılan güvenilir ve erişilebilir tıbbi cihazları sunmak ve aynı zamanda ürün yelpazemizdeki ürünleri daima yüksek kalitede değişen teknolojik şartların getirdiği avantajları kullanarak genişletmek, ürünlerimizin tanıtımında daha etkin olmak, ürünlerimizi maksimum müşteri memnuniyeti felsefesi güderek ulaştırmak ve daha geniş kitlelere ulaşarak destek olmaktır.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI